Piekarz przemysłowy - piekarnia

Opis stanowiska

Przygotowanie i wypiek pieczywa, formowanie ręczne lub mechaniczne odpowiedniego kształtu wypieku, umieszczanie uformowanego i wyrośniętego ciasta w piecu piekarskim, kontrola temperatury i czasu procesu pieczenia.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku piekarz przemysłowy (doświadczenie przy wypieku croissantów lub donuts jest dodatkowym atutem)

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (min. komunikatywny)

  • Silna motywacja do pracy

  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków w miejscu pracy

  • Brak przeciwwskazań do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 13,24 eur brutto/h (od 21 lat) + dodatek zmianowy 34% wynagrodzenie 17,74 eur brutto/h

  • Regularne tygodniowe wypłaty na konto

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • Ubezpieczenie NL

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu

  • Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy

  • Zakwaterowanie w budynkach murowanych, pokoje 2 osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi)

  • Opiekę polskich rezydentów

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oldenzaal

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2020-10-03