Pakowacz dań wegetariańskich - Vivera

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmujacej się produkcją gań wegetariańskich  na stanowisko: -pakowacz

Praca polega na: pakowaniu dań wegetariańskich i żywności wegetariańskiej, przygotowaniu produktu, kontroli jakości, monitorowaniu linii produkcyjnej i przygotowaniu pojemnikow do pakowania.

Praca jest wykonywana na stojąco. Temperatura w miejscu pracy wynosi około 5 °C.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/ B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pracę w systemie 3 - zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • Stawka zależna od wieku :

    18 lat - €7.03 brutto/h
    19 lat - €7.03 brutto/h
    20 lat - €9.35 brutto/h
    21 lat - €11.21 brutto/h
    22 lata i wiecej - €12.53 brutto/h

  • Dodatki zmianowe:

    w godzinach 20:00-22:00 + 30% i w godzinach 22:00-6:00 + 50% przez pierwsze 3 tygodnie. Po 3 tygodniach (w czwartym) na tej samej zmianie (u tego samego brygadzisty) według cyklu: nocka-popoludnie-rano-nocka należy się stały dodatek zmianowy w wysokosci + 20% do każdej godziny (niezależnie od zmiany).

  • Legalne zatrudnienie na warunkacj holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                                                                                                Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Holten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-03-03