Pracownik produkcji boi kąpielowych | Wiatrak-Jobs.pl

Pracownik produkcji boi kąpielowych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w fabryce produkujacej boje kąpielowe.

Praca polega na kontrolowaniu maszyn oraz odbieraniu gotowych produktów.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B1
  • Mile widziany własny transport lub opcja dojazdu do pracy rowerem

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność  fizyczna

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy

  • Prace 1 zmianową (zmiana ranna)

  • Stawka 12.00  euro brutto/h

  • Ubezpieczenie NL
  • Zadowalająca liczba godzin pracy w tygodniu z możliwością podjęcia nadgodzin

  • Wypłaty w systemie  tygodniowym

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Kesteren

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-03-01