Operator wózka widłowego Reachtruck - KLG Europe 13,50 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  operator wózka widłowego typu Reachtruck.

Praca w magazynie z elektroniką, polega na przewożeniu sprzętów za pomocą wózka widłowego bocznego.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Uprawnienia na wózek widłowy typu Reachtruck (boczny)
  • Doświadczenie na wózku widłowym typu Reachtruck (bocznym)

  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanoe
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.25 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)
  • Pracę w charakterze 1 - zmianowym (z czasem możliwa praca na 3 zmiany) od poniedziałku do piątkiu/soboty
  • Stawkę 13,50 eur brutto/h
  • Brak stawki wiekowej
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym  (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Waalwijk

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-01-01