Pracownik ogrodnictwa planty truskawek / oferta pracy bez angielskiego

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Holandii prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik ogrodnictwa - planty oraz sadzonki truskawek, malin i jeżyn.

Do głównych obowiązków należą: wycinanie sadzonek truskawek ( na hali ), rozkładanie truskawek  na polu obłożonym tkaniną ( matą ), praca w szklarni z plantami truskawek, malin i jeżyn.

Praca odbywa się na hali ,w szklarni oraz na polu.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w ogrodnictwie lub w rolnictwie

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej oraz na zewnatrz

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Pracę bezpośrednio u holenderskiego pracodawcy (nie przez agencję pracy)

  • Praca od zaraz

  • Zakwaterowanie - koszt 80 euro/tydzień

  • Ubezpieczenie NL - koszt 33,88 e/tydzień ( 4,84 euro /dzień  )

  • Dojazd do pracy rowerem

  • Stawkę 12,50 eur brutto/h (od 21 lat)

  • Tygodniowe wypłaty w formie zaliczek

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

                                                                                       Oferta pracy tymczasowe

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Rijsbergen

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-09-04