Pracownik załadunku/rozładunku busów/ kontenerów - DPD 13,27 € + dodatki / BEZ WIEKÓWKI

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik rozładunku / załadunku busów, kontenerów.

Praca polega na ręcznym i/lub za pomocą wózka paletowego EPT rozładunku / załadunku busów, kontenerów.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu minimum podstawowym A2

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 3.50 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)
  • Mile widziany własny transport (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km)

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku / soboty

    • godziny pracy 11:00-19:00, 14:00-22:30, 19:30-04:00, 22:00-07:30

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Płacę 13,27 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

     Poniedz - Piątek w godz. 20:00 - 00:00 dodatek zmianowy + 30% = 17,25 eur brutto/h,

     Poniedz - Piątek w godz. 00:00 - 06:00 dodatek zmianowy + 45% = 19,24 eur brutto/h

     Sobota + 50% dodatku do każdej przepracowanej godziny = 19,90 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej!
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

     Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oirschot

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-12-04