Pracownik szklarni z różami - Goudriaan

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik ogrodnictwa w firmie produkującej kwiaty- róże.

Praca polega na: plauzowaniu, pielęgnacji, sortowaniu i pakowaniu ciętych kwiatów.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Motywacja

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy różach

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 - zmianowym
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Dojazd do pracy rowerem
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Stawka zależna od wieku : 18 lat- €8,23 brutto/h
                                           19 lat- €9,40 brutto/h
                                           20 lat- €10,58 brutto/h
                                           21 lat i więcej - €11,75 brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 38 godzin w tygodniu płatne + 35% do każdej przepracowanej godziny
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                                                                                               Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Almere

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-01-02