Pracownik produkcji dywanów - Betap/Vanda Carpets (16,36 € / 3 zmiany; 13,67 € / 1 zmiana )

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie produkującej dywany na stanowisko: pracownik produkcji dywanów.

Obowiązki na stanowisku: obsługa maszyn, odcinanie i łączenie nici, wymiana szpuli, sprawdzanie dostawy przędzy do maszyny , cięcie krawędzi mat lub rolek, pakowanie dywanów za pomocą specjalnej folii, naklejanie kodów kreskowych,  przenoszenie gotowych produktów oraz kompletowanie zamówień.

Na terenie zakładu ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV w języku angielskim wraz z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Stawka zależna od wieku:

    18 lat- €6.22brutto/h
    19 lat- €7,18brutto/h
    20 lat- €13,67 brutto/h
    21 lat- €13,67 brutto/h

  • Pracę w systemie 1- i/lub 3- zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 (zaczyna się w niedzielę o godz. 00:00 i kończy w czwartek)

  • W przypadku podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym -  dodatek zmianowy +19,7% do każdej przepracowanej godziny na obojętnie jakiej zmianie

  • Wypłaty w systemie - tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

                                                                                                 Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Genemuiden

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-03-25