Pracownik ekspedycji- załadunek / rozładunek kontenerów

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy przy załadunku oraz rozładunku kontenerów w firmie logistycznej.

Rozładunek, załadunek towarów z oraz do kontenerów jak również przygotowywanie towaru do wysyłki oraz wykonywanie prostych poleceń przełozonych.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu min. komunikatywnym A2/B1

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Regularne wypłaty w systemie tygodniowym

  • Wynagrodzenie 10,30 e brutto/h

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • Ubezpieczenie NL

  • Dojazd do pracy

  • Zakwaterowanie

  • Opiekę polskich rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Helmond

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2020-11-25