Pracownik szkółki drzewek

Opis stanowiska

 Praca w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego Klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w szkółce drzewek.

Do głównych zadań należą : sadzenie, przycinanie , przesadzanie, pakowanie , przygotowanie do wysyłki, sortowaniu według wielkości  oraz inne czynności związane z uprawą drzewek.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Silna motywacja i chęci do pracy

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziany jęz. angielski lub holenderski

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w systemie 1 -zmianowym

  • Wynagrodzenie: 10,71e brutto/h

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

  • Odzież oraz obówie robocze

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Leur

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2021-04-07