Pracownik pakowni-pieczarki

Aktualna

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pakowacz

Opis stanowiska:
Praca polega na sortowaniu, ważeniu oraz pakowaniu pieczarek do wyznaczonych pojemników (foliowe worki, tacki, skrzynki, kartony). Do obowiązków pracownika należy również układanie i przenoszenie zapakowanych warzyw, obsługa maszyn służących do pakowania produktów spożywczych, utrzymanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych. Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Miejsce pracy: Kesteren, Niderlandy
Wymagania:
  • Silna motywacja
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie
  • Własny transport lub opcja dojazdu rowerem
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie (Wifi internet)
  • Ubezpieczenie NL
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Stawka: 9,70 eur brutto za przepracowaną godzinę w godz. 7.00-18.00+ 25% 12,12 e brutto/h w godz. 18.00-00.00 +50% 14,55 e brutto/h w godz. 00.00-7.00
  • Brak stawki wiekowej
  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym (cyklicznie co 28 dni)