Pracownik gospodarczy

Aktualna

Poszukujemy kandydatów dla Naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku: pracownik gospodarczy.

Prace wykonywane w parku , w którym znajdują się domki letniskowe przeznaczone dla turystów oraz pracowników tymczasowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach i wokół budynków,
– koszenie trawy,
-pielęgnacja trawników, rabat kwiatowych, drzew, krzewów,
-odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan nawierzchni chodników i parkingów,
-wykonywanie nieskomplikowanych napraw niewymagających kwalifikowanych umiejętności oraz utrzymanie podstawowego sprzętu gospodarczego w należytym stanie technicznym.

MIEJSCE PRACY : Kesteren

WYMAGANIA:

  • jęz. angielski lub holenderski B1 (komunikatywny min. 1 osoba)
  • Prawo jazdy Kat. B (mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (również zaliczane prace wykonywane w własnym gospodarstwie rolnym)
  • Motywacja
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres
  • Umiejętności organizowania i planowania czasu pracy

OFERUJEMY:

  •  Zakwaterowanie (na terenie parku)
  •  Ubezpieczenie
  •  Płacę 9,59 eur brutto ( po okresie próbnym możliwość uzyskania podwyżki )
  •  Pracę w 2 osobowym zespole
  •  wypłaty w systemie 4 tygodniowym