Kompletowanie zamówień w magazynie

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker.

Praca polega na zbieraniu zamowień oraz przygotowywaniu zamówień do wysyłki w magazynie z produktami niespożywczymi ( baterie, lampy, artykuły gospodarstwa domowego , środki czystości itp)

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziany własny transport lub dojazd do pracy rowerem 5,6 km

  • Doświdczenie na podobnym stanowisku
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym )

Oferujemy

  • Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w systemie 1-zmianowym w godzinach od 7.00 do 16.00 lub 6.00 - 15.00

  • Wynagrodzenie €11,15 eur/h brutto (wiek powyżej 21 lat)

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( mozliwośc otrzymania zaliczek)

  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Duiven

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-09-01