Pracownik pakowni sera - Campina 14,85 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik pakowni sera

Praca przy lini produkcyjnej głównie polega na: dodawaniu sera do maszyny, pakowaniu gotowych produktów do kartonów lub do form czy kontroli jakości.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Prawo jazdy kat.B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)
  • Mile widziane własne auto (gwatantowany zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km)
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie wymagane)

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)
  • Praca 3- zmianowa od poniedziałku do piątku, czasami w weekendy

    • zmiana ranna  07:00 - 15:00

    • zmiana popołudniowa 15:00 - 23:00

    • zmiana nocna 23:00 - 07:00
  • Brak stawki wiekowej

  • Płacę 14,85 eur brutto /h  + dodatki zmianowe:

          -  Pon - Pt w godzinach 18:00 - 22:00 +30% dodatku zmianowego = 19,30 eur brutto/h

          -  Pon - Pt w godzinach od 22:00 - 07:00 + 40% dodatku zmianowego = 20,79 eur brutto/h

          -  Sobota w godzinach 07:00 - 15:00 + 30% dodatku zmianowego = 19,30 eur brutto/h

          -  Sobota w godzinach 15:00 - 22:00 + 60% dodatku zmianowego = 23,76 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Wolvega, Leerdam

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-06-01