Pracownik pakowni sera - Campina | Wiatrak-Jobs.pl

Pracownik pakowni sera - Campina

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik pakowni sera

Praca przy lini produkcyjnej polega głównie na pakowaniu sera.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B oraz mile widziane własne auto (gwatantowany zwrot kosztów dojazdu)
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie wymagane)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym B1/B2

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym lub na e-mail: marta@wiatrak-jobs.pl)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca 3- zmianowa od poniedziałku do piątku

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popołudniowa 14:00 do 22:00

    • zmiana nocna 20:00 do 06:00
  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Płacę 14,36 eur brutto /h  (od 20 lat) + dodateki zmianowe:

           -  w godzinach od 18:00 do 22:00 dodatek 30%

          -  w godzinach od 22:00 do 07:00 dodatek 40%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Wolvega

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-06-27