Pracownik produkcji / order picker

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji / order picker

Praca polega na kompletowaniu zamówień, załadunku i rozładunku palet oraz praca przy linii produkcyjnej w firmie zajmującej się dystrybucją książek, czasopism  i gazet.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

  • Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku, czasem soboty

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możliwość otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę od 10,57 eur brutto/h ( od 21 lat ) + ATV 0,53e brutto/h + dodatki zmianowe

  • Dodatki zmianowe wynoszą:

          Poniedziałek - Piątek:  w godzinach 20.00-00 dodatek 30%, 04.00 - 06.00 dodatek 30%, 00.00 - 04.00 dodatek 50%

          Sobota: w godzinach 00.00 - 04.00 dodatek 50%, 04.00 - 06.00 dodatek 30%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Tilburg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-11-03