Pracownik piekarni - MFG 13,27 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik piekarni.

Praca polega na: wyjmowaniu blach z pieca, podawaniu ciasta na linię produkcyjną, uzupełnianiu maszyny składnikiem marcepanowym, kompletowaniu zamówień, pakowaniu pieczywa i naklejaniu kodów kreskowych.

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1, mile widziany język holenderski

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne na 2 osoby)
  • Mile widziany własny transport do pracy (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd odpłatny 3.50 e dziennie/osoba (kierowca auta służbowego nie płaci)
  • BSN (sofi) wymagany
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie wymagane)

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca 2- i/lub 3-zmianowa od poniedziałku do piątku, czasami soboty

    • zmiana ranna  08:00 do 16:00

    • zmiana popołudniowa  16:00 do 00:00

    • zmiana nocna 00:00 do 08:00
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek )

  • Płacę 13,27 eur brutto /h (od 21 lat) + dodatki zmianowe:

          Poniedziałek/Piątek -  praca w godzinach od 18:00 do 00:00 płatna  +34 % = 16,31 eur brutto/h

          Poniedziałek/Piątek -  praca w  godzinach od 00:00 do 4:00 płatna +37 % = 16,67 eur brutto/h

          Poniedziałek/Piątek - praca w godzinach 4:00 do 6:00 płatna +34% = 16,31 eur brutto/h

          Sobota - w godzinach od 00:00 do 6:00 płatna +37 % , w godzinach 00:00 - 04:00 płatna +34%

          Niedziela  +100%

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Bunschoten - Spakenburg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-03-04