Operator wózka widłowego Reachtruck Vos 13,58 € - 14,77 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Operator wózka Reachtruck

Praca polega na obsłudze wózka widłowego Reachtruck (boczny)w magazynie.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5-miesięczne)

  • Uprawnienia na wózek widlowy typu Reachtruck (boczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane)

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Płacę 13,58 eur brutto/h
  • Praca  w systemie 1 - zmianowym i/lub 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku / soboty

    • godziny pracy 08.00 - 17.00

    • w  przypadku podjęcia pracy w charakterze  2 - zmianowym stawka 13,58 eur brutto/h + 8,75% dodatku zmianowego = 14,77 eur brutto/h
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możwilość otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oss

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-09-04