Kurier - dostawca jedzenia Utrecht 13.27 € + NAPIWKI + BONUS

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Kurier -dostawca jedzenia.

Praca polega na dostarczaniu jedzenia zamówionego on-line z restauracji do klienta rowerem elektrycznym.

Pracownik korzysta z aplikacji, aby zobaczyć gdzie zamówienie powinno zostać odebrane i dostarczone.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Wymagany BSN (sofi)
  • Sprawność fizyczna

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Motywacja

  • Smartfon

  • Doświadczenie w branży spożywczej - mile widziane
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym )

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Odzież roboczą
  • Praca 5 dni w tygodniu od środy do niedzieli w godzinach 11:30 - 20:30 lub 12:00 - 21:00, możliwość nadgodzin!!!

  • Płacę 13,27 eur brutto/h (od 21 lat) + napiwki + BONUS:

               + 2 eur brutto do każdej przepracowanej godziny naliczany powyżej 40 godzin pracy w tygodniu

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możwilość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Utrecht

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2024-03-29