Order Picker EPT - Kruidvat 13,45 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Order Picker.

 Praca polega na zbieraniu zamowień za pomoca słuchawek oraz wózka paletowego EPT w magazynie z kosmetykami oraz artykułami gospodarstwa domowego.

 Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

 Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy kat. b na 2 osoby)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane własne auto (zwrot kosztów dojazdu)
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność  fizyczna

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.95 eur dziennie/osoba
  • Pracę w systemie 2- i/lub 3 - zmianowym od poniedziałku do soboty

  • Płacę 12,47 eur brutto/h + dodatek ATV 0,98 eur brutto/h = 13,45 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

     - od poniedziałku do piątku w godzinach 20:00 - 22:00 + 25% = 16,81 eur brutto/h, w godzinach 22:00 - 06:00 + 50% = 20,17 eur brutto/h

     - w sobotę w godzinach 06:00 - 18:00 + 30% = 17,48 eur brutto/h, w godzinach 18:00 - 00:00 + 50% = 20,17 eur brutto/h, 00:00 - 06:00 + 50% = 20,17 eur brutto/h
  • Brak stawki wiekowej
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Heteren

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-05-25