Pracownik rozlewni alkoholu

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik rozlewni alkoholu.

Praca przy lini produkcyjnej.

Do obowiazków pracownika należy dbanie o bezpieczęństwo oraz utrzymywanie porządku w odrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Mile widziane doświadczenie (nie wymagane)

  • Prawo jazdy kat.B

  • Brak przeciwskazań do założenia/noszenia maseczek ochronnych

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę w charakterze 2-zmianowym od poniedziałku do piątku, czasami soboty:

              - zmiana ranna  06:00 do 14:30

              - zmiana popołudniowa  14:30 do 23:00

  • Płacę 11,38 eur brutto/h (od 21 lat) + 11% dodatku zmianowego + dodatek ADV 0,62 euro brutto/h = 13,25 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki z wyrównaniem co 4 tygodnie)
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  •  Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

               Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Zevenaar

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-05-02