Pracownik piekarni - Banketgroep 14,97 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Pracownik piekarni.

Praca zależna od działu, w któym się pracuje:

  • produkcja: wyjmowanie blach z pieca, podawanie ciasta na linię produkcyjną, uzupełnianie maszyny składnikiem marcepanowym, kompletowanie zamówień, pakowaniu pieczywa i naklejaniu kodów kreskowych
  • inpack: pakowanie ciastek, praca przy maszynie produkcyjnej - przy taśnie

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym A2

  • BSN (sofi) wymagany
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji (nie wymagane)

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane)
  • Brak przeciwwskazań do podjecia pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku, czasami soboty

    • zmiana ranna  06:00 do 15:00

    • zmiana popołudniowa  15:00 do 00:00

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Płacę 14,97 eur brutto /h (od 21 lat) + dodateki zmianowe:

          Poniedziałek/Piątek -  praca w godzinach od 18:00 do 03:00 płatna + 38 % = 20,65 eur brutto/h

          Sobota - w godzinach 07:30 do 15:00 + 50 % = 22,45 eur brutto/h, w godzinach 15:00 - 22:00 + 83% = 27,39 eur brutto/h

          Niedziele  +100%

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Bunchoten-Spakenburg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-04-22