Order picker - Service Best 15,26 € / BEZ WIEKÓWKI

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Order picker

Praca głównie polega: na zbieraniu i kompletowaniu zamówień (akcesoria samochodowe i rowerowe) za pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego (EPT ), pakowaniu produktów, przygotowaniu do wysyłki oraz ogólne prace magazynowe.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie

  • Mile widziane pary
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)

  • Wypłaty w systemie 4- tygodniowym (możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Brak stawki wiekowej!
  • Płacę: 13,27 eur brutto /h + 15% dodatku zmianowego do każdej przepracowanej godziny = 15,26 eur brutto/h

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym (rano i popołudnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Veldhoven

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-03-01