Pracownik magazynu / order picker EPT - IDL 13,54 € + dodatek/ BEZ WIEKÓWKI

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Pracownik magazynu

Praca polega na: zbieraniu i skompletowaniu zamówień (produkty i akcesoria do malowania, np.: farby ścienne) za pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego (EPT ), pakowaniu produktów oraz ogólne prace magazynowe.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym minimum B1

  • Uprawnienia i doświadczenie na wózku EPT
  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)

  • Mile widziane pary
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)

  • Praca w systemie 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku/soboty

    • zmiana ranna  6:00 - 15:00

    • zmiana popoludniowa  15:00 - 00:00

  • Stawkę 13,54 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

    Poniedz - Piątek 18:00 - 00:00 dodatek zmianowy + 20 %

  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Amsterdam

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-04-22