Order Picker - magazyn z damską bielizną ( Hunkemöller )

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w holandii poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker w magazynie z damską bielizną .

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień w magazynie z damską bielizną ( staniki, stroje kąpielowe, piżamy ). Praca za pomocą skanera ręcznego oraz wózka.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy

Wymagania

  • Znajomość języka andielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Mile widziane doświadczenie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie ( Utrecht lub Zeist )

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy

  • Praca w systemie 1-zmianowym

  • Stawka 10,67 e brutto/h ( od 21 lat )

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym z mozliwościa otrzymania zaliczek
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Hilversum

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-07-15