Pracownik prac wykończeniowych (ogólnobudowlany) / DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Polsce prowadzimy rekrutację kandydatów do prac ogólnobudowlanych (głównie wykończeniowych), które odbywają się na ternie Holandii.

Zakres obowiązków: montowanie płyt karton – gips,  przebudowy/suche zabudowy, szpachlowanie, malowanie, układanie podłóg, montaż drzwi, przygotowywanie łazienek i układanie płytek oraz inne czynności, które wystąpią podczas realizacji pracy wykończeniowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach budowlanych/wykończeniowych

  • Uczciwość i sumienność

  • Dokładność, precyzja

  • Motywacja i umiejętność pracy samodzielnie i/lub w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Dobre warunki mieszkaniowe w pobliżu pracy

  • Legalną pracę na podstawie Polskiej umowy zlecenie

  • Stawka dla fachowców 13,50 euro brutto/h , stawka dla pomocnika 12,20 euro brutto / h

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE

  • Miła atmosfera zarówno w pracy jak i w mieszkaniu

  • Zawsze terminowe wynagrodzenie

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia , Etten Leur

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-11-06