Operator wózka widłowego Reachtruck + order picker - Welkoop 14.37 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Operator wózka widłowego typu Reachtruck + order picker

Praca polega na: obsłudze wózka widłowego Reachtruck (boczny)w centrum dystrybucyjnym z artykułami ogrodniczymi i zoologicznymi oraz zbieraniu i kompletowaniu zamówień.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe typu Reachtruck - holenderski certyfikat
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5-miesięczne)

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV w języku angielskim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie - pokoje 2-osobowe (WiFi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny transport do pracy

  • Dodatek dla kierowców aut służbowych + 10 euro netto tygodniowo
  • Płacę 14,37 eur brutto/h

  • Brak stawki wiekowej!
  • Praca w systemie 1 - zmianowym (zmiana poranna od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty)

  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

                                                                     Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Apeldoorn

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-12-04