Operator wózka widłowego typu heftruck - FedEx Venlo 13,32 € + dodatki

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego typu heftruck w firmie świadczącej usługi logistyczne i kurierskie.

Praca polega na: załadunku/rozładunku kontenerów i samochodów ciężarowych (TIR-ów), kontroli kontenerów i ciężarówek, sortowaniu paczek oraz zbieraniu paczek za pomocą wózka widłowego typu heftruck (przedni) i/lub elektrycznego EPT.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Holenderskie uprawnienia i doświadczenie na wózku widłowym przednim (heftruck)
  • Prawo jazdy kat. B

  • Motywacja

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaświadczenie o niekaralności

  •  CV z ostatnich 5 lat pracy wraz z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym:

      BONUS 20 e netto dziennie dla kierowcy auta służbowego lub prywatnego (przewożenie pracowników)

      dodatkowo zwrot kosztów dojazdu 0,21 e netto za przejechany km/max 16,80 e netto dziennie dla kierowcy auta prywatnego

  • Pracę na długi okres czasu
  • Pracę w systemie 2 - zmianowym  popołudnia w godz.15:15-23:45, nocki w godz. 21:00-5:30)

  • Wynagrodzenie €13,32 eur/h brutto + dodatki zmianowe:

    poniedziałek - czwartek +20% w godzinach 21:00-00:00 oraz +30% w godzinach 00:00-6:00, +40% od piątku od godz.00:00 do niedzieli do godz. 00:00
  • Profesjonalną opiekę rezydentów

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Venlo

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2024-04-15