Pracownik produkcji - Marfo (pracownik kuchni) 13,77 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmującej się produkcją gotowych dań na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki oraz godziny pracy pracownika są zależne od stanowiska i działu, w którym się pracuje:

Dział PRODUKCJA/MONTAŻ:

  • Pracownik taśmy/linii produkcyjnej - napełnianie tacek składnikami posiłków i sprawdzanie wagi (wykonywane naprzemiennie )oraz kontrola jakości
  • Uzupełniacz - taśma/linia produkcyjna; uzupełnianie maszyn składnikami posiłków, zwracanie pustych wózków do zmywalni
  • Kontroler - taśma/linia produkcyjna; sprawdzanie czystości napełnionych tacek i kontrola wagi
  • Kontroler wagi - sprawdzanie obróconej masy między wszystkimi liniami, pomoc w regulacji linii w celu zapewnienia, że maszyny dostarczają prawidłową wagę na posiłek, sprawdzanie produktu końcowego

Dział KUCHNIA PROCESOWA:

  • Pracownik kuchni - obsługa linii gotowania; nakładanie gotowego produktu na białe tace, umieszczenie produktu we frytkownicy i jego wyjęcie, kontrola wagi, próżniowe pakowanie produktu, kontrola jakości, napełnianie patelni lub maty pompa, obsługa młyna, mieszanie
  • Pracownik rozładunku - rozpakowanie na platformę przygotowanych wcześniej produktów, które wymagają uzupełnienia, ważenie
  • Waga - ważenie gotowego produktu/sprawdzanie prawidłowej wagi, czyszczenie opakowań, pobieranie próbek gotowego produktu na podstawie wcześniej ustalonej, listy jakościowej, wprowadzanie wózków z gotowymi daniami/produktami do chłodzenie

 Dział MAGAZYN:

  • Pracownik rozładunku - ręczny rozładunek palet z kartonami, w których znajdują się składniki do sporządzania posiłków, przygotowywanie składników wymaganych do przepisów zgodnie ze wskazaną konkretną wagą
  • Pracownik magazynu: zielarnia; ważenie/odmierzanie ziół zgodnie z recepturą i pożądaną wagą (umiejętność czytania receptur!), kompletowanie zamówień
  • Order picker  + operator wózka widłowego typu Heftruck (przedni) - komisjonowanie, przyjmowanie towaru/wydawanie towaru do kuchni procesowej i montażu, układanie towaru na miejscu, prowadzenie wózka nolmalngo lub wysokiego składowania (zbieranie surowców)

Dział USŁUGI:

  • Pracownik obsługi obiektu - sprzątacz/sprzataczka; sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń (stołówki, biura, toalety, kuchnie, magazyny itp.)

Dział PAKOWNIA:

  • Pracownik pakowania - pakowanie gotowych dań w skrzynki czy kartony
  • Pracownik myjni - usuwanie naklejek ze skrzynek i mycie ich w specjalnych myjkach, układanie i przewożenie czystych skrzynek do odpowiednich działów

 Dział MROŹNIA (-24°C):

  • Pracownik logistyki + Order picker + operator wózka widłowego - komisjonowanie, odbieranie towarów, wydawanie towarów do kuchni procesowej i montażu, układanie, prowadzenie wózka normalnego lub wysokiego składowania, praca w zimnie (-24!), obsługa robota (układanie skrzynek, których robot nie podnosi), rozwiązywanie awarii pierwszej linii, śledzenie czasu produkcji

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc, siedząc lub w pozycji schylonej.

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia na wózek widłowy (zależne od stanowiska pracy)
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pracę w systemie 1- i/lub 2 - zmianowym

  • Stawkę 13,27 eur brutto/h

    W przypadku podjęcia pracy w charakterze 2 - zmianowym dodatek do każdej godziny + 0,50 eur brutto/h = 13,77 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Lelystad

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-12-04