Pracownik ogrodnictwa - plewienie

Opis stanowiska

     Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Praca w różnych gospodarstwach rolnych.

Praca głównie polega na plewieniu, na tzw. „samolotach”lub przy użyciu tzw. haczki

Wymagania

  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (wymagane 1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie NL

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny transport do pracy

  • Dodatek dla kierowców aut służbowych

  • Pracę od 22.05.2023 do 13.08.2023

  • Płacę 11,75 eur brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 38 godzin w tygodniu płatne +35 %
  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Dronten/Lelystad/Biddinghuizen

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-06-12