Wszechstronny pracownik magazynu + heftruck - Rabelink

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Wszechstronny pracownik magazynu + operator wózka widłowego typu heftruck w firmie świadczącej usługi logistyczne.

Obowiązki są zależne od charakteru wykonynania pracy i działu magazynu, w którym się pracuje - praca naprzemienna:

  • jako operator wózka widłowego typu heftruck: rozładunek/załadunek samochodów ciężarowych i/lub kontenerów
  • jako order picker: kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego, naklejanie stikerów,  przygotowanie zamówień do wysyłki i ich kontrola, sprawdzenie zrealizowanych zamówień
  • jako pracownik magazynu: ręczny i/lub za pomocą elektrycznego wózka paletowego OPT/EPT rozładunek kontenerów, kontrola jakości oraz wykonywanie innych czynności związanych z pracą w magazynie.

Praca w magazynie ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, chodząc, siedząc/jeżdżąc lub w pozycji schylonej.

Temperatura w miejscu pracy wynosi od 10 °C i więcej.

W miejscu pracy bardzo ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór bez elementów wiszących i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Doświadczenie jako pracownik magazynu i/lub jako order picker
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego typu heftruck (przedni) - mile widziane uprawnienia
  • Dokładność
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym:

        zmiana ranna 06:00 - 14:30

zmiana popołudniowa 14:30 - 23:00

  • Stawkę 13 eur brutto/h + 8,75% dodatku zmianowego do każdej przepracowanej godziny = 14,14 eur brutto/h
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (mozliwość otrzymania zaliczek )
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

  Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Zevenaar

  • Kategoria

    Usługi

  • Dostępna od

    2023-05-25