Operator maszyn - TenCate Grass 18,93 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie produkującej dywany z sztucznej trawy na stanowisko: Operator maszyn.

 Obowiązki na stanowisku: praca przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych, które szyją sztuczną trawę.

 Na terenie zakładu ważne jest utrzymanie higieny oraz norm BHP, wskazany jest wygodny ubiór i obowiązkowe jest ochronne obuwie robocze.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym C1/C2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Sympatia do technologii
  • Praca zgodnie z technologią produkcji
  • Odpowiedzialność, entuzjazm, komunikatywność, dokładność  i operatywność

  • Motywacja i umiejętność pracy samodzielnie i/lub w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pracę w systemie 5 - zmianowym cyklicznie wedle harmonogramu, np.: 2 dni na rano, 2 dni na popołudnie, 2 dni na noc, 3 dni wolne i od nowa (plan pracy układany jest w firmie). Godziny rozpoczęcia prac: 06:00, 14:00, 22:00

  • Stawka 14,79 euro brutto/ h  + 28% dodatku zmianowego do każdej przepracowanej godziny: łącznie 18,93 euro brutto/h

    Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

                                                                                                                       Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Nijverdal

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-04-29