Pracownik sortowni/pakowni marchwi - Top Fresh 13,27 € /BEZ WIEKÓWKI

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmującej sie produkcją marchwi na stanowisko: Pracownik sortowni/pakowni.

Praca przy lini produkcyjnej głównie polega na: sortowaniu marchwi.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym A1/A2
  • Dyspozycyjność na okres min. 3 miesiące

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca auta służbowego nie płaci)

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Pracę w systemie 2  - zmianowym w godzinach od 5:30 do 15:00/ 16:00 oraz 14:00 do 22:00

  • Wynagrodzenie €13,27 eur/h brutto  + dodatek zmianowy:

    od godziny 19:00 do 00:00 dodatek  + 25% = 15,16 eur brutto/h
  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Kraggenburg

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-03-04