Pracownik szklarni z kwiatami

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni w firmie produkującej kwiaty.

Do głównych obowiązków należą: sadzenie, przesadzanie, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści, sortowanie/segregowanie cebulek kwiatowych oraz inne czynności związane z produkcją kwiatów doniczkowych, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B (1 aktywne na 2 osoby)
  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • Silna motywacja do pracy

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny transport do pracy

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Płacę 12,12 eur brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 40 h w tygodniu płatne +35%

  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

                                                                                                                   Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, różne lokalizacje

  • Kategoria

    Ogrodnictwo

  • Dostępna od

    2023-09-07