Pracownik fabryki soków 11,43 € + dodatki

Opis stanowiska

Praca w Niderlandach bez stawki wiekowej!

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w fabryce soków na stanowisku-pracownik produkcji.

Obowiązki pracownika są zależne od działu w którym pracuje. Do głównych czynności należą:

kontrola jakości, naklejanie kodów kreskowych, odbiór soków z maszyn oraz załadunek, przygotowanie receptur soków, obsługa maszyn, sortowanie owoców, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją soków.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym A1/A2
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Sprawność  fizyczna

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL
  • Dojazd do pracy rowerem (2.1 KM)
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Pracę w systemie 3 - zmianowym

  • Stawkę początkową 11,43 euro brutto/h (po przepracowaniu 6 miesięcy stawka wzrasta do 12,03 euro brutto/h, po kolejnych 6 miesiącach stawka 12,16 euro brutto/h) + dodatki zmianowe:

    - Poniedziałek - Piątek w godzinach 18:00 - 22:00 + 15% = 13,14 eur brutto/h,  w godzinach 22:00 - 7:00 + 25% = 14,29 eur brutto/h,

    - Sobota między 00:00 -18:00 +50%, 18:00-24:00 +100% oraz między 00:00-6:00 +50%

    Każda nadgodzina od poniedziałku do soboty +50%, do godziny 12:00 oraz w soboty między 12:00-24:00 +100%.

  • Brak stawki wiekowej

  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Zwrot kosztów dojazdu (powyżej 10 km) dla osób z prywatnych zakwaterowań

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Ledalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

  Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Ochten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-06-04