Order Picker EPT- Welkoop 13,97 € /BRAK WIEKÓWKI

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w głównym centrum dystrybucyjnym z artykułami ogrodowymi i zoologicznymi na stanowisko: Order Picker EPT

Praca polega na: zbieraniu i kompletowaniu zamówień za pomocą wózka EPT, przygotowaniu zamówień do wysyłki i ich kontrola, dostarczeniu zamówień do odpowiedniej bramy, skąd zostaną zabrane przez transport.

Temperatura w miejscu pracy wynosi około 21°C.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia i doświadczenie na wózku EPT

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV w języku angielskim wraz z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym
  • Stawkę €13.97 brutto/h

  • Brak stawki wiekowej!

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

                                                                                                                              Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Apeldoorn

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2024-02-01