Pracownik fabryki plastików

Opis stanowiska

????????Oferta pracy w Niderlandach ????????

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutacje kandydatów do pracy w fabryce plastików na stanowisku- pracownik produkcji w firmie zajmującej się produkcją wyrobów plastikowych.

Praca polega na: obsłudze maszyn, kompletowaniu elementów, kontroli jakości, pakowaniu towaru (łopatki do piasku), utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych. Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie.

Wymagania

  • Jęz. angielski lub holenderski w stopniu- min. komunikatywnym

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)

  • Prawo jazdy kat. B + własny transport

  • Silna motywacja do pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Pracę w systemie 3- zmianowym

  • Wynagrodzenie 11,52 eur brutto/h

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Zadowalającą liczbę godzin pracy w tygodniu z możliwością podjęcia nadgodzin

  • Wypłaty w systemie- tygodniowym

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Nieuwkuijk

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-03-15