Malarz / Tapeciarz

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie dla Naszego klienta w Niemczech prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: malarz/tapeciarz w niemieckiej firmie malarskiej.

Do głównych obowiązków należą: praca z farbami wewnętrznymi i zewnętrznymi, farbami elewacyjnymi, pełna ochrona termiczna, maskowanie, malowanie okien i drzwi, tapetowanie tapetą wiórową i deseniowaną, malowanie metalu i drewna, tynkowanie, obróbka podłoża (gruntowanie, szpachlowanie, szlifowanie), dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy, utrzymanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym A1/A2

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własne auto
  • Silna motywacja

  • Doświadczenie

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Cv w języku niemieckim (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym )

Oferujemy

  • Atrakcyjne zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi i parkingiem
  • Ubezpieczenie DE

  • Serwis

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 – 16:15)

  • Płacę: 14 eur brutto/h + 7 eur netto dodatku do każdej przepracowanej godziny
  • Wypłaty w systemie miesięcznym

  • Zlecenie pracy na czas nieograniczony
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Niemiec

                                                                                                                                                          Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Niemcy - Badenia-Wirtembergia, Bawaria

  • Kategoria

    Przemysł

  • Dostępna od

    2024-04-15