Napełniacz - Marfo 12,79 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmującej się produkcją gotowych dań w dziale pakowania na stanowisko: Napełniacz.

Praca głównie polega na: uzupełnianiu maszyn składnikami posiłków oraz na zwracaniu pustych wózków do zmywalni.

Praca jest wykonywana na stojąco. Temperatura w miejscu pracy wynosi 15-20 °C.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/ B2

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opiekę polskich rezydentów)
  • Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym (rano)
  • Stawkę 12,79 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Lelystad

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-10-02