Pracownik rozładunku kontenerów - Kaemingk

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik rozładunku kontenerów

Praca polega na rozładunku ręcznym kontenerów w firmie zajmujacej się eksportem ozdób świątecznych.

Kartony są wyładowywane taśmowo i na każdy kontener przypada około 6 pracowników, którzy układają kartony na palecie według zamówień.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym minimum A2/B1
  • Prawo jazdy kat. B ( 1 aktywne na 2 osoby)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca w systemie 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku, soboty będą pracujące dla zmiany rannej w tygodniach 35-42

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Stawka zależna od wieku:

    18 lat stawka 9,76 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego = 10,49 eur brutto/h

    19 lat stawka 11,23 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego = 12,18 eur brutto/h

    od 20 lat stawka 12,67 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego = 13,74 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Aalten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-07-03