Order Picker / rozładunek/ załadunek kontenerów - ozdoby świąteczne

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Order Picker

Praca polega na zbieraniu zamówień za pomocą wózka OPT oraz skanera ręcznego , załadunku i rozładunku kontenerów w firmie zajmującej się eksportem ozdób świątecznych/okolicznosciowych.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym minimum A2/B1

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Prawo jazdy kat.B

  • Mile widziane własne auto (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km)
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca 2-zmianowa od poniedziałku do piątku

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym  lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Stawka zależna od wieku:
  • 18 lat stawka 10,18 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego

    19 lat stawka 11,71 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego

    od 20 lat stawka 12,73 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego

  • od 20 lat stawka 13,82 eur brutto/h + 8,43% dodatku zmianowego

    Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Aalten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-03-01