Order Picker (produkty ogrodnicze) - Kramp 13.02 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Order Picker

Jako order picker jesteś odpowiedzialny za zbieranie przychodzących zamówień (produkty ogrodnicze i rolne). Pracujesz ze skanerem.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu - komunikatywnym A2/B1
  • Dyspozycyjność na okres min. 3 miesiące

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym w godzinach od 7:00 do 14:00 lub 14:00 do 22:00

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)
  • Wynagrodzenie €13,02 eur/h brutto (wiek powyżej 21 lat).

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Varsseveld

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-06-06