Pomocnik malarza proszkowego - Kamp Coating 14 € + dodatki

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pomocnik malarza proszkowego

Praca polega na: podwieszaniu i przygotowywaniu elementów metalowych do malowania proszkowego oraz ich pakowanie.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane własne auto (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV wraz z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Pracę w systemie 2 - zmianowym (pon -czw 6:00-15:00 / 15:00-00:00, piątek  6:00-14:00 / 14:00-22:00)
  • Stawkę: 14 eur brutto/h + 14% dodatku zmianowego (w godzinach 18:00 - 00:00)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)

  • Stabilne godziny pracy poniedziałek - piątek , czasami soboty

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

           Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Apeldoorn

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-07-03