Pracownik fabryki rowerów 15,30 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik produkcji w fabryce rowerów.

Praca polega na: montażu rowerów przy tasmie, elementów na ramie roweru według określonych norm, gdzie każda z osób odpowiada za montaż 2 lub 3 części stałych.

Praca jest wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie. Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie techniczne
  • Motywacja

  • Dyspozycyjność na okres min. 6 miesięcy

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Profesjonalną opiekę rezydentów
  • Pracę w systemie 1 - zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 16.45

  • Wynagrodzenie 14,93 eur/h brutto (od 21 lat) + ADV 0,37 eur brutto/h = 15,30 eur brutto/h

  •  Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Heerenveen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-07-12