Pracownik produkcji okien drewnianych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji okien

Praca polega na szlifowaniu drewnianych ram okien.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Motywacja i chęć zdobycia nowego doświadczenia

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego  lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym A2/B1

  • Własne zakwaterowanie oraz własny transport do pracy (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu pow. 10 km)
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu

  • Płacę 10,79 eur brutto/h +ADV 0,33 eur brutto/h = 11,12 eur brutto/h

  • Nadgodziny płatne + 50%

  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodniowej z wyrównaniem co 4 tygodnie)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Hengevelde , Holandia

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-10-03