Operator wózka widłowego typu Reach Truck

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  operator wózka widłowego typu Reach Truck

Praca polega na zbieraniu zamówień za pomocą wózka wigłowego i skanera ręcznego w firmie zajmujacej się eksportem ozdób świątecznych.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy typu Reach Truck
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku, soboty będą pracujące dla zmiany rannej w tygodniach 35-42

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 11,69 eur + dodatek  0,98 eur  brutto/h (łącznie 12,68 eur brutto/h)
  • Bonus co 4 tygodnie w wysokości 68,81 e brutto

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Aalten

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-09-01