Pracownik produkcji bram przemysłowych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji bram przemysłowych

Praca polega na montażu elementów bram w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją. Prace montażowe zależą od działu, w którym pracownik będzie pracował m.in. dział aluminiowy , panel izolacyjny, szyny/słupki lub spręzyny drzwi.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( nie wymagane)

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem 5 km

  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku, czasami soboty

    • zmiana ranna  05:00 do 13:45

    • zmiana popoludniowa  13:45 do 23:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 12,51 eur + dodatek zmianowy 1,75 eur  brutto/h + ADV 0,63 e brutto/h( łącznie 14,89 eur brutto h )
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Didam

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-09-14