Pracownik produkcji bram przemysłowych 16,65 € z dodatkami

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik produkcji bram przemysłowych

Praca polega na montażu elementów bram w przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją. Prace montażowe zależą od działu, w którym pracownik będzie pracował m.in. dział aluminiowy , panel izolacyjny, szyny/słupki lub spręzyny drzwi.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie wymagane)
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV z dokładnymi datami zatrudnienia (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Praca w systemie 2 - zmianowym od poniedziałku do piątku, czasami soboty

    • zmiana ranna  05:00 do 13:45

    • zmiana popoludniowa  13:45 do 23:00

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczek co tydzień) lub tygodniowym (w formie 50% zaliczki tygodnowej z rozliczeniem co 4 tygodnie)

  • Płacę 13,91 eur brutto/h + 14,5% dodatku zmianowego + ADV 0,72 eur brutto/h = 16,65 eur/h
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Didam

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-11-01