Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Operator wózka widłowego

Praca polega na: załadunku/rozładunku kontenerów, sortowanie paczek oraz zbieraniu paczek za pomocą wózka EPT / wózka widłowego.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Motywacja

  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu - minimum komunikatywnym

  • CV z ostatnich 5 lat pracy

  • Zaświadczenie o niekaralnośći

Oferujemy

  • Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet). Mile widziane osoby z prywatnego zakwaterowania.

  • BONUS 100e na start
  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę na długi okres czasu
  • Pracę w systemie 3-zmianowym w godzinach od 16.15 do 00.30, od 20.00 do 4.30, od 15.00 do 23.00

  • Wynagrodzenie €11,90 eur/h brutto (wiek powyżej 21 lat)+ dodatki zmianowe ( 20%, 30%,40%)

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

  • Wypłaty w systemie miesięcznym ( możliwość otrzymania zaliczki co tydzień)

 Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Duiven , Rotterdam , Utrecht , Amsterdam

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-06-04