Pracownik rozładunku/załadunku kontenerów lotniczych - Fedex | Wiatrak-Jobs.pl

Pracownik rozładunku/załadunku kontenerów lotniczych - Fedex

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik rozładunku/załadunku kontenerów lotniczych.

Praca polega na: załadunku/rozładunku kontenerów lotniczych oraz przygotowaniu kontenerów lotniczych.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Motywacja

  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B1/B2

  • CV z ostatnich 5 lat pracy ( wraz z dokładnymi datami zatrudnienia )

  • Zaświadczenie o niekaralnośći

  • BSN ( sofi numer )

Oferujemy

  • Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet). Mile widziane osoby z prywatnego zakwaterowania.

  • Ubezpieczenie NL

  • Pracę na długi okres czasu
  • Pracę w systemie 2 zmianowym

  • Wynagrodzenie €12,26 eur/h brutto + dodatek zmianowy

  • Profesjonalną opiekę rezydentów

  • Wypłaty w systemie miesięcznym lub tygodniowym

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oude Meer

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-05-16