Order Picker - Hema 12,52 € + dodatki zmianowe / BEZ WIEKÓWKI/

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Order Picker.

Praca polega na: zbieraniu i skompletowaniu zamówień za komocą skanera w magazynie z artykułami gospodarstwa domowego, kosmetykami, ubraniami, akcesoriami domowymi, zabawkami itp. oraz inne prace magazynowe (m.in. załadunki rozładunki ciężarówek/kontenerów).

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Prawo jazdy kat. B (1 aktywne prawo jazdy na 2 osoby)
  • BSN (sofi) wymagany
  • Mile widziane doświadczenie
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Mile widziane osoby z prywatnych zakwaterowań
  • Cv (jako załacznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Brak stawki wiekowej!
  • Pracę w systemie 3 - zmianowym(plan pracy układany jest w Hemie)

  • Dojazd do pracy autem służbowym odpłatny 2.35 eur/dzień/osoba (kierowca nie płaci)
  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możwilość otrzymania zaliczek co tydzień)

  • Stawkę 12,52 eur brutto/h + dodatki zmianowe:

                          Poniedziałek - Piątek: w godzinach 22:00 - 7:00 dodatek + 50% = 18,78 eur brutto/h

                          Sobota: do każdej przepracowanej godziny dodatek + 50% = 18,78 eur brutto/h

                          Niedziela i święta  dodatek + 100% = 25,04 eur brutto/h

  • Pomoc w zorganizowaniu transportu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Utrecht

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-10-02