Order Picker - Hema | Wiatrak-Jobs.pl

Order Picker - Hema

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker.

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień za pomocą skanera ręcznego oraz wózka.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Znajomość języka andielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

  • Mile widziane doświadczenie

  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym lub na e-mail: marta@wiatrak-jobs.pl)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem ( 7,6 km)

  • Praca w systemie 2-zmianowym , czasem możliwe nocki

    • zmiana ranna  07:00 do 16:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 11,15 eur + dodatki zmianowe ( zmiana popołudniowa dodatek + 34% , zmiana nocna + 50% )

  • Dodatkowo płatne nadgodziny + 40%
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Utrecht

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-04-01