Pracownik recyklingu materiałów budowlanych - Recycling B.V

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy w firmie zajmującej się recyklingiem materiałów budowlanych, które mogą zostać ponownie przetworzone, na stanowisko: Pracownik recyklingu.

Praca przy taśmie głównie polega na: sortowaniu i oddzielaniu materiałów budowlanych (np.: skrawki papy czy styropianu, folie, gruz, opakowania papierowe po cemencie/betonie/zaprawach, plastikowe czy metalowe puszki/wiadra po farbach, kable itp.), przygotowaniu surowców do ponownego wykorzystania oraz obsłudze maszyn.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Wymagania

  • Mile widziana znajomość j. asngielskiego (nie wymagana)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami

  • Motywacja

  • Brak przeciwwskazań do podjecia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym - odpłatny 2.18 eur dziennie/osoba (kierowca nie płaci)

  • W przypadku własnego dojazdu gwarantowany zwrot kosztów (powyżej 10 km)

  • Pracę w systemie 1 - zmianowym (7:30 - 17:00), możliwość pracy w godzinach nadliczbowych!
  • Płacę 11,66 eur brutto/h

  • Nadgodziny powyżej 40 h w tygodniu płatne + 30% = 15,16 eur brutto/h, każda godzina pracująca w sobotę płatna +50% = 17,49 eur brutto/h

  • Wypłaty w systemie 4 - tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej0

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Dongen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-09-04