Pracownik pakowni czerwonych buraczków 12,12 €

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik pakowni czerwonych buraczków.

  Praca przy taśmie głównie polega na: obsłudze maszyn, kontroli jakości, etykietowaniu, pakowaniu, układaniu gotowych produktów do skrzynek i przygotowywaniu do wysyłki.

  Praca przy taśmie w większości jest wykonywana na stojąco, jak również w pozycji schylonej.

 Praca możliwa na jednej z dwóch pakowni: ciepła (temperatura około 18-20°C), zimna (temperatura około 5-7°C.)

  Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomośc języka angielskiego w stopniu podstawowym A1/A2

  • Mile widziane doświadczenie przy pakowaniu
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Pracę w systemie 1- i/lub 2 - zmianowym 6:00-15:00, 15:00-00:00 (godziny mogą ulec zmianie w zależności od zamówień)

  • Stawka 12,12 eur brutto/h
  • Brak stawki wiekowej!
  • Wypłaty w systemie - tygodniowym

  • Dojazd do pracy autem służbowym lub rowerem

  • Dodatek dla kierowcy auta służbowego + 10 eur tygodniowo
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z PL do NL
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Zeewolde

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2023-11-01